Štěňata

Naše štěňátka z vrhu "K" z Henrisaru mají 2 měsíce a jsou všechna v nových domovech . Vybrali jsme jim výborné aktivní zkušené rodinky , většinou už se zkušenostmi s belgičákem . Po osobním kontaktu jsme některé lidi slušně odmítly , tervík není pejsek vhodný pro všechny...Potřebuje aktivní , trvalý a vlídný domov. Plemeno není vhodné pro pohodlné lidi , pro velmi zaneprázdněné notorické zavírače na dlouhé hodiny do kotců , pro milovníky plyšových medvídků a "hraček" vhodných na dlouhodobé nicnedělání a ležení jen do postele . Štěňátka všeobecně jsou nejúžasnější tvorečci na světě 😻 My se snažíme těm našim dát to nejlepší do základu a moc se dál těšíme se na jejich další život a přejeme jim aby byli zdraví , aktivní a šťastní 

KOKOK ROCO

KARYM DARK

KATALYN KABOR

KOLETA LEO

KORANA AURA


Štěňátka mají 7 týdnů , jsou očkovaná , čipovaná , mají za sebou veterinární kontrolu i kontrolu z klubu.Jsou to dráčci , darebáci , veselí , rychlý , obratní , jsou silní , krásní. Na každého z nich čeká jeho rodina , tři jdou do zahraničí - KOROK , KATALYN , KOLETA , jeden psík -KARYM zůstává na Moravě a jedna fenka - KORANA zamíří do dalekých Karlových Var do Čech. Už potřebují svoji rodinu , své ruce na hlazení , svoji misku a místo a individuální přístup , ale i tak bude mě smutno. Dostali od nás co jsme mohli jim dát nejlepšího a jsou to úžasná štěňata , vymazlená ....Strašně to uteklo a čeká nás loučení. Už se jim to u nás krátí , chystám výbavičky , krmení a rady do začátku. Je ve mě ta naděje , že některé z nich i potkám na nějaké psí akci a třeba se jednou zapojí do chovu. Ale to je ještě moc dlouhá a složitá cesta. Pokaždé doufám a těším se.

KOROK ROCO

KARYM DARK

KATALYN KABOR

KOLETA LEO

KORANA AURA


Štěňátka z našeho vrhu "K" z Henrisaru mají 6 týdnů.

Strašně rychle běží čas a štěňátka překotně rostou , váží okolo 4,5 kg , jsou dravá , veselá ,odvážná , přátelská je jich všude plno , je to ďábelské družstvo našich malých ozubených kamarádů. Papají s chutí syrové i vařené maso , granule , bílé jogurty , tvaroh , štěněcí mléko ...Jsou po třetí odčervena.

Každý den je navštíví nějací lidé,hlavně děti . Ohrada štěňátkům už nestačí a tak je pouštíme na průzkumy do zahrady kde strašně řádí , některé jejich hry už opravdu nejsou bezpečné , strašně se spolu perou a koušou a zvukový projev je neskutečný - jak malé šelmičky bojují o vítězství ve svojí smečce. Máma Nesinka už s nimi v noci nespí a přes den je trpělivě občas nakojí , ale již ne často , pohraje si s nimi , pak zavrčí -konec hry a uteče za svýma zábavama. My máme boty , kalhoty a rukávy od mikin rozkousané , vše otestují svýma zoubkama , hračky jsou fajn , ale je lepší , když oběť piští a škube se , přetahuje a vytváří nějakou akci. Jsou to roztomilí míšánkové , krásní , chundelatí , silní , jejich dovádění je lepší než kino.

!!! Všechna štěňátka jsou předběžně zadaná !!!

KOROK ROCO

KARYM DARK

KATALYN KABOR

KOLETA LEO

KORANA AURA


Štěňátkům belgického ovčáka tervueren z našeho vrhu "K" z Henrisaru je 5 týdnů .

Už jsou to zálesáci :) kteří bydlí stále venku v kotci a v novém výběhu. Strašně rychle rostou , mají okolo 3,5 kg , jsou to urputní rváči , hluční , veselí , řádí po výběhu a pak spinkají jak roztomilí medvídci , jsou mazliví , miloučcí , denně k nám chodí návštěvy a tak jsou štěňátka hodně kontaktní a odvážná , vítají návštěvy a čekají na další zábavy a hry které jim nachystáme.

Z tohoto vrhu je volné jedno štěňátko-pejsek

Krásný fauve/oranžový psík " KOROK ROCO " . Roco je silný,huňatý,odvážný a kontaktní,milý pes.

KOROK ROCO - VOLNÝ k zadání

KARYM DARK

KATALYN KABOR

KOLETA LEO

KORANA AURA


Naše štěňátka z vrhu K z Henrisaru mají 4 týdny , začali jsme je vynášet ven a každý den jsou pár hodin venku na dvoře a začínají si zvykat na kotec a zahradu , dobu každý den prodlužujeme . Jsou dvakrát odčervena , přikrmujeme mletým syrovým hovězím masem , bílýma jogurtama , štěněcím mlékem , už se snaží papat sami z misky , váží okolo 2,5 kg. Začínají pěkně řádit , honit se , prát , tahat nás za vlasy , tepláky , kousat do ruk a nosu - všechno musí ochutnat a okouknout , jsou velcí mazlíci a jsou velmi milí a přítulní.

Přijíždí k nám noví budoucí majitelé , seznamujeme se spolu a vybíráme to pro ně nejvhodnější štěňátko . Jak už to tak někdy bývá , tak se také stane , že některý zájemce není seriozní nebo vhodný a tak se některé štěňátko uvolní .

Nyní je volná velmi krásná a nadějná fenečka KORANA AURA . Velmi hravá,veselá a kontaktní. V případě zájmu volejte tel. 603306020.

KORANA AURA - VOLNÁ k zadání

KOLETA LEO

KOROK ROCO

KATALYN KABOR

KARYM DARK


ŠTĚŇÁTKA mají 3 týdny , rostou jim zoubky , dobře a rychle chodí , pokouší se vrtět ocáskama , reagují na zvuky a přicházejí na zamlaskání , všechno je začíná zajímat a okukují naše ostatní pejsky . Ochutnávají syrové mleté hovězí masíčko a z placaté mističky štěněcí mlíčko v tomto vedru na žízeň .Docela slušně se už perou a křičí u toho jako dravé šelmičky . VŠECHNA štěňátka jsou zadaná a noví páníčkové a paničky se na ně moc těší. 

KARYM DARK

KATALYN KABOR

KOROK ROCO

KOLETA LEO

KORANA AURA


Naše štěňátka mají 2 týdny , už nám to pochoduje rozvážně po dvoře , štěká a vrčí . Začínají první bitky bezzubýma dásínkama mezi sourozenci a okusování mamky a také našich prstů . Proběhlo první odčervení . Nyní váží okolo 1250 -1500g . Jsou to roztomilí siláci s krásným hustým kožíškem.


Naše ŠTĚŇÁTKA z vrhu "K" mají 1 týden .Jsou profíci v lezení , pití a spaní . Rychle se pohybují za pomocí všech čtyřech nožek zatím v pozici střelce :) Mámu Nesinku mají jako výborný trenažér a skluzavku . Umí strašně hlasitě ječet ,když si máma dovolí se trochu zdržet na venčení , nebo narazí hlavou do stěny bedny a neumí nalézt zpětný chod :) Pěkně přibývají , mají okolo 3/4 kg. Ale zatím jsou to maličcí krtečkové s plyšovým kožíškem a naducaným bříškem.Volný k zadání je jeden pejsek . 


!!!! MÁME ŠTĚŇÁTKA !!!

23.8.2018 se nám narodily štěňátka belgického ovčáka TERVUEREN , jsou to 3 pejsci a 2 fenečky , všichni se zatím jeví v rezavé-červené barvě FAUVE .

otec : KABOR DOG Arabat - barva fauve

matka : INESS IOWA z Henrisaru - barva gris

Fotky 1 denních štěňátek . Štěňátka jsou pěkná a silná. Všichni včetně mámy jsou v pořádku.Jsou pěkně nabumbaná , uklidněná a začínají se učit jak co nejrychleji nalézt mámu a její mlíčko ...a jak čiperně lezou - nezapřou belgičí tervičí krev :) aktivita od narození je jim vrozená a pěkně hlasitě umí dávat najevo,že se jim něco nelíbí-třeba,když se zatoulají od mámy anebo jim neteče mlíčko-zuřivě škubou za dudlíky a hodná máma drží :) Nesinka je pečlivá máma pěkně se stará a hlídá.